Přeskočit na obsah

Princip terapie

Princip působení na Váš organismus spočívá ve vytvoření rovnováhy hlubokého napětí v pohybovém aparátu. Tudíž, pokud přetrvává Vaše bolestivost, máte pocit, že příčina je hlouběji v těle. Nerovnováha vzniká ve vazivovém systému, který se upíná nejen na kosti. Pokud dobře aktivuji strukturu těchto vazivových spojení a propojení nejen s kostmi, potom se stabilizuje i činnost svalů jako takových. Vy potom vnímáte buď pocit úlevy nebo obnovení pohybu, protože se zároveň ovlivní struktura nervové tkáně. Pak se zlepší Váš pocit – čili přirozeně její činnost a inervace.

Na tyto stavy žádná forma masáží nepomůže. Ani tyto situace nevyřeší a nezjistí žádná lékařská ani přístrojová vyšetření!

Je třeba si uvědomit rozdíl mezi vazivovou a svalovou tkání. Vazivo je jako provaz, který je velmi tuhý na tah – ale pružný. Sval je guma, která je velmi pružná na tah – a i zpět se přirozeně uvolní (pokud se nepřetáhne). Sval se může procvičit. Vazivo však reaguje zbytněním a na základě této kumulace, kde reaguje systém nervový, pak vzniká určitá citlivost – Vám nepřirozená. To se děje v prostoru mezi kostmi. Nabízím Vám proto co nejrychlejší regeneraci pro Váš nervový systém, aby jste jeho reakci – právě ve vazivovém systému, nepociťovali.